חינם להורדה FREEAMP


אחד מהאפקטים של הקלטה על טייפ סלילים אנלוגי הוא טייפ דיסטורשן. האפקט הזה נוצר עקב עוצמת הקלטה חזקה על הסרט המגנטי. הפיקים (transients) היו חוצים את העוצמה המקובלת וסרט ההקלטה היה מגיב בהפיכתם לגל מרובע שזה בעצם דיסטורשן עדין או קליפינג. היו מגדירים את האפקט הזה כנעים לאוזניים מכיוון שהוא צובע את הסאונד ובאיזה שהוא אופן ״מעגל״ ״מחמם״ ״מדביק״ אותו, וטכנאי סאונד אהבו אותו מאוד והשתמשו בו בצורה אומנותית בכך שהיו דוחפים את הסאונד חזק או חלש יותר אל הטייפ במהלך ההקלטה.

נכון להיום רובנו עובדים בעולם דיגיטלי, הקלטה אל תוך מחשב, שאינו מייצר את האפקט. הסאונד נקי יותר, בלי רעש שהמכונה האנלוגית מייצרת (hiss) וכמובן ללא טייפ דיסטורשן.


הפלאגין-FREEAMP עושה בדיוק את זה. מדמה הרמוניות ודיסטורשן של הקלטה על מכונה אנלוגית ובנוסף דיסטורשן של הגברת מנורות (tube). נסו אותו על תופים, גיטרה בס, שירות, גיטרות אקוסטיות, וכל ערוץ שאתם חושבים שזקוק לקצת אנלוג טאצ' במיקס או בהקלטה. אפילו על כל המיקס שלכם. הוא נשמע מצויין. אתם יכולים אפילו ממש להגזים ולדחוף את הסאונד חזק ע״י כפתור ה-Drive, ואז להשתמש בכפתור המיקס כדי לאזן בין המקור לבין האפקט.


כל מה שצריך כדי לקבל אותו חינם זה לפתוח חשבון. אין צורך באיילוק.

עובד על פיסי ועל מק

בפורמט AAX, AU ,VST


HAPPY MIXING

להורדה בחינם לחצו על התמונה46 צפיות

לימודי סאונד והפקה לאולפן ביתי

קורס חובה לכל מוזיקאי

למד להקליט, להפיק, למקסס, ולערוך סאונד ברמה מקצועית

קורס מיקס ומאסטרינג

למד למקסס מוזיקה ליצירה מושלמת

קורס פרוטולס - ProTools

ללמוד עם מדריך פרוטולס מוסמך Avid